Katalog » NASIONA NIEZWYKŁYCH ROŚLIN » Rośliny doniczkowe

OFERTA NASION, SADZONEK, BYLIN I KŁĄCZY Z NASZEGO OGRODU - SPRAWDZONE I WARTOŚCIOWE ODMIANY KWIATÓW


Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Towar dnia
8,99 zł
Najczęściej kupowane
Koszt wysyłki:


5,0 zł - wysyłka nasion przesyłką priorytetową w kopercie zabezpieczającej
(na odpowiedzialność Kupującego)

10,0 zł - wysyłka nasion przesyłką poleconą priorytetową w kopercie zabezpieczającej
(ubezpieczenie przesyłki do 200 zł)

15 zł (tylko przesyłki do 0,5 kg) - paczka pocztowa priorytetowa - zapłata na konto (wysyłka cebulek kwiatowych, storczyków, kłączy i nasion - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

18 zł (tylko przesyłki do 0,5 kg) - paczka pocztowa pobraniowa priorytetowa - zapłata przy odbiorze (wysyłka cebulek kwiatowych, storczyków, kłączy i nasion - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

17 zł  - Przesyłka kurierska DHL - zapłata na konto (paczka ubezpieczona do kwoty 6000 zł - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

21 zł  - Przesyłka kurierska DHL - zapłata przy odbiorze (paczka ubezpieczona do kwoty 6000 zł - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
DATURA PEŁNA MIX KOLORÓW - DOTYK ANIOŁA...
Dostępność: DOSTĘPNE - WYSYŁKA DO 2 DNI ROBOCZYCH
HIT ! Roślina doniczkowa 


"Datura metel fl.pl"
BIELUŃ SURMIKWIAT "BALLERINA"
 
odmiana o kwiatach pełnych - kolor mieszanka !!!

Kwiaty są przepiękne i ogromne  - sięgają do 15 cm długości.

Niezwykle efektowna roślina doniczkowa do uprawy donicach, pojemnikach na tarasach, lub na rabatach

 

Roślina wieloletnia o wzniesionej, rozgałęzionej łodydze, tworząca kopułę zielonych liści. Osiąga wysokość około 60 cm. Od lipca pojawiają się okazałe, pełne, trąbkowate kwiaty barwy białej, żółtej i fioletowej.OFERUJEMY NASIONA TEJ NIEZWYKLE PIĘKNEJ ROŚLINY!!!

1 opakowanie = 6 nasion

NASIONA Z DOŁĄCZONĄ INSTRUKCJĄ UPRAWY
  
 

WAŻNA INFORMACJA - roślinę można rozmnażać z nasion, które zawiązują się przez całe lato i są ukryte w efektownych, kolczastych torebkach.

Jeżeli chcemy mieć z nich rośliny -  musimy zebrać nasiona zanim torebki pękną i po częściowym wysuszeniu wysiać do doniczek ustawionych w ciepłym pokoju na parapecie. Innym sposobem przedłużenia uprawy rośliny (na kolejny sezon) jest wykopanie rośliny na zimę. Można przed nadejściem mrozów wykopać tworzące się pod ziemią bulwy i po wyczyszczeniu ich, wraz z nadziemną częścią zasypać wilgotnym piaskiem lub torfem i przechować w ciemnej piwnicy w temperaturze około 5 stopni C. aż do wiosny. Na wiosnę można wysadzić ponownie do ogrodu, ale w drugim roku uprawy kwitnienie rośliny nie jest już gwarantowane. 


    
Warunki uprawy  
Rośłina jednoroczna (lub dwuletnia, przy hodowli w domu) o wysokości około 60 cm i wzniesionej, rozgałęzionej łodydze, tworząca kopułę zielonych liści. Od lipca do połowy października pojawiają się okazałe, pełne, trąbkowane kwiaty barwy białej, żółtej i fioletowej. Doskonała roślina do uprawy w doniczkach, pojemnikach na tarasach, lub na rabatach. Nasiona wysiewać od połowy kwietnia do końca czerwca, do doniczek o średnicy 8-10 cm. W temperaturze 18 stopni C, kiełkują po 14-20 dniach. Datury pełne można też siać bezpośrednio do gruntu - wtedy jednak zakwitają późno. Roślinę uprawiać jako doniczkową, lub wysadzać do ogrodu w czerwcu-lipcu w rozstawie 40-50 cm. Uprawiać w żyznym, diostatecznie wilgotnym podłożu, w miejscu nasłonecznionym lub lekkim półcieniu. Rozpoczyna kwitnienie już 3 miesiące po wysiewie nasion - uprawiana w ogrodzie kwitnie do połowy października, a w doniczkach w domu do końca grudnia   
 
  
ZADZIWISZ WSZYSTKICH!
W swojej ofercie posiadam wiele niezwykłych roślin - zamawiając kilka różnych nasion za wysyłkę płacisz tylko raz
 
Cena
Ilość
8,49 zł
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
            CHRYZANTEMA TĘCZOWA - ZJAWISKOWA ROŚLINA !
Zjawiskowa roślina o niepowtarzających kwiatach. Kwiatostany wyrastają w kolorowych barwach, kwiaty te są nie tylko popularne w domu i ogrodzie, ale również na nagrobkach. Roślina nie wymaga specjalnej troski, a ponadto jej piękno kwiatów jest bezcenne
     TRAWA PAMPASOWA NIEBIESKA - 50 NASION - NAJNOWSZA ODMIANA!
Wieloletnia trawa ozdobna wysokości 100-200 cm, o pięknych puszystych niebieskich kwiatostanach. Idealna do ozdoby trawników, oczek wodnych, rabatek kwiatowych. Szczególnie efektownie wygląda przy zbiornikach i oczkach wodnych
     TRAWA PAMPASOWA SREBRNO-BIAŁA - 50 NASION - NAJNOWSZA ODMIANA!
Wieloletnia trawa ozdobna wysokości 100-200 cm, o pięknych puszystych srebrno-białych kwiatostanach. Idealna do ozdoby trawników, oczek wodnych, rabatek kwiatowych. Szczególnie efektownie wygląda przy zbiornikach i oczkach wodnych
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zapraszamy na nasz profil:
POMOC DLA DAMIANKADZIAŁALNOŚĆ ROLNICZA:

KRZYSZTOF KISZEL
46-300 Stare Olesno
ul.Starowiejska 21/4
NIP:576-134-33-31

tel. 518181690
(dzwonić po godzinach pracy - 16.00-20.00)

Sprzedaż bezpośrednia może odbywać się osobiście i przez internet

Nasiona świata w katalogu Gwiazdor

Zaufało nam wiele osób. Dziękujemy!

 

FLORA-NET (9070)

Sprawdź nas!


Oferujemy tylko wyselekcjonowane nasiona, cebule i kłącza najwyższej jakości !


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies


Poradnik Kwiaty i Ogrody
Data Ostatniej Aktualizacji: 25.03.2019
© OGRODNICZKA - Nasiona, sadzonki, liliowce, irysy, cebulki kwiatowe i ciekawe kwiaty i rośliny z naszego ogrodu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.