Żaluzje drewniane Warszawa – oferta firmy Winrol

Jeśli jesteś na etapie urządzania swojego domu jednorodzinnego lub innego lokum i potrzebujesz nabyć wysokiej jakości rolety i żaluzje, to skorzystaj z oferty przedsiębiorstwa z Wrocławia o nazwie WinRol. Powyższe produkty są wykonane z bardzo dobrej jakości materiału, a firma dba o szybką realizację zamówień. Ponadto gdy nawiążesz współpracę z zakładem możesz liczyć na 2-letnią gwarancję na wszystkie produkty oraz świadczone usługi.

żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

A na jaką ofertę możesz liczyć? Otóż zaopatrzysz się w tym miejscu na przykład w plisy okienne, rolety klasyczne oraz rzymskie. Te ostatnie nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, a jednocześnie będą doskonale spełniać swoją podstawową funkcję, czyli zapewnienie prywatności oraz ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Jeżeli nieruchomość w której zamieszkujesz posiada okna dachowe, to kupisz też rolety dachowe.

żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Dodatkowo firma WinRol ma w swojej propozycji zasłony, jak również żaluzje aluminiowe i drewniane. Te drugie są coraz częściej wybierane jako osłona okienna. Dzieje się tak dlatego iż są funkcjonalne, ale charakteryzują się przy tym eleganckim wyglądem. Świetnie pasują do wnętrz stylowych, klasycznych albo industrialnych.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
REGON
022023461
Siedziba

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław