Salon Mebli bowArte Home – meble vintage Wrocław

Studio Mebli bowArte to bogato wyposażony sklep w niezwykle designerskie i nowoczesne kanapy oraz meble i akcesoria do wystroju wnętrz. Proponowane modele zachwycają swoim niepowtarzalnym wzornictwem, a także jakością materiałów, z których zostały wykonane. Oferta jest bardzo szeroka i urozmaicona, można w niej znaleźć propozycje, które nie są dostępne w żadnych innych sklepach.

meble vintage Wrocław

Meble vintage - bowArte Home Wrocław fot.1

Przeglądając ofertę można zwrócić uwagę na niepowtarzalny kunszt wykonania poszczególnych produktów. Poza tym oferowane meble lub dywany zostały wykonane z wysoko gatunkowych materiałów, co wpływa na ich trwałość, a także samopoczucie i komfort użytkowania właściciela.

meble vintage Wrocław

Meble vintage - bowArte Home Wrocław fot.2

W Studiu Mebli bowArte klienci z pewnością znajdą interesujące meble, które staną się pięknym dopełnieniem wyposażenia każdej domowej przestrzeni. W ofercie znajdują się między innymi: kanapy, sofy, stoliki, krzesełka oraz wszystkie nowoczesne meble wypoczynkowe. Są one produkowane w różnych stylach, między innymi: odnowione, vintage czy w stylu art deco lub glamour.

Salon Mebli bowArte Home

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
5531630558
REGON
383084129
Siedziba

ul. Powstańców Śląskich 7A
53-332 Wrocław