Rolety antywłamaniowe z firmy Profi-Rol Wrocław

Profi-Rol to firma specjalizująca się w osłonach okiennych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Gwarantuje ono kompleksową obsługę swoich klientów na każdym etapie zamówienia. Dodatkowo dokonanie pomiaru w miejscu wskazanym przez klienta jest w całości bezpłatne. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorstwami i różnymi instytucjami.

rolety antywłamaniowe Wrocław

Rolety antywłamaniowe z oferty firmy Profi-Rol Wrocław

Profi-Rol współpracowało z firmą Nasza Klasa Sp. z. o. o., z Politechniką Wrocławską, Ośrodkiem Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego oraz Hotelem B&B Wrocław Centrum. W ofercie firmy znajdują się rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe, żaluzje pionowe, moskitiery, rolety wewnętrzne, żaluzje poziome, markizy, roletki materiałowe, a także plisy.

Na stronie profi-rol.com.pl można zauważyć gotowe realizację, które potwierdzają profesjonalizm firmy. Profi-Rol oprócz sprzedaży produktów zajmuje się też ich montażem w domostwie lub siedzibie klienta. Dla nowych i stałych klientów przewidziane są również korzystne zniżki.

Profi-Rol Sebastian Sieczka

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971670032
REGON
021819057
Siedziba

ul. Głogowska 24/18
53-621 Wrocław