Psycholog dziecięcy w poradni psychologicznej Klinika Zdrowego Umysłu

psycholog dziecięcy

Klinika Zdrowego Umysłu to specjalistyczny ośrodek zdrowia mający swoją siedzibę w stolicy województwa dolnośląskiego. Jeśli zamieszkujesz w tym rejonie Polski, a zaczynasz borykać się z problemami zdrowotnymi, które być może mają źródło w Twojej psychice, skorzystaj z propozycji leczenia w powyższej placówce.

Spotkasz tam doskonałych specjalistów, takich jak lekarz psychiatra oraz psycholog, którzy z pewnością właściwie zdiagnozują Twój problem oraz zastosują odpowiednią dla Ciebie formę leczenia. Istnieje możliwość wsparcia i skutecznego oddziaływania lekarskiego w przypadku kiedy przypadłością, która Cię dopadła, jest choćby nerwica. Jest to choroba bardzo utrudniająca codzienne funkcjonowanie, dlatego należy ją leczyć jak najszybciej, gdyż nieleczona może doprowadzić do depresji.

Klinika Zdrowego Umysłu w swojej propozycji ma również sposobność udziału w psychoterapii, pomoże Ci ona uporać się ze stanami lękowi lub niekontrolowanymi atakami agresji. Jeśli zauważyłeś u swojego dziecka niepokojące zmiany w zachowaniu, możesz wspólnie ze swoją pociechą w celu uzyskania pomocy, udać się do psychologa dziecięcego, którego także znajdziesz w wyżej wymienionej placówce zdrowia.

Klinika Zdrowego Umysłu

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971708697
REGON
021409951
Siedziba

Ul. Stalowa 92a
53-440 Wrocław