Poradnia Proterapeutica – psycholog Wrocław

Proterapeutica to poradnia psychologiczna zatrudniająca psychologów, seksuologa, psychoterapeutów i logopedów. Jeśli masz problemy natury psychicznej, straciłeś chęć do życia, odczuwasz długotrwały smutek, czujesz się przytłoczony i nieszczęśliwy, uzyskasz tutaj pomoc. Rozmowa z psychologiem pomoże ustalić, czy to jedynie chwilowe obniżenie nastroju, czy depresja, którą trzeba leczyć.

psycholog Wrocław

Psycholog Maria Kołczyk - poradnia Proterapeutica Wrocław

Możesz skorzystać z konsultacji psychologicznej i, jeśli będzie potrzeba, zacząć uczęszczać na psychoterapię. Specjaliści w poradni prowadzą psychoterapię dorosłych, par i małżeństw, młodzieży oraz terapię rodzinną. Poradnia oferuje zajęcia logopedyczne dla osób z zaburzeniami mowy, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pierwsza wizyta u logopedy to rzetelna diagnoza problemu, aby dostosować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb klienta.

psycholog Wrocław

Psycholog Paula Binek - poradnia Proterapeutica Wrocław

Dla osób mających problemy w sferze erotycznej dobrym wyjściem może okazać się wizyta u seksuologa. Udane współżycie przekłada się na jakość naszego życia. Gabinet seksuologa to miejsce, gdzie w atmosferze życzliwości można otwarcie porozmawiać o budzących niepokój objawach dotyczących życia intymnego.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
REGON
362700702
Siedziba

ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław