Pompy beczkowe – kompleksowa oferta sklepu Kielo.pl

Sklep internetowy Kielo proponuje swoim klientom rozmaite rodzaje pomp. W ofercie możemy znaleźć pompy do olejów, kwasów rozcieńczonych oraz zasad. Znajdują się tu zarówno pompy mechaniczne, jak i ręczne. W ofercie znajdują się też różne rodzaje pomp beczkowych, które stosuje się do przepompowywania substancji niebezpiecznych.

Pompa beczkowa

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Wśród produktów sklepu znajdziemy też pompy dozujące, które mogą być używane do pompowania wody lub szamponów. Jeśli zachodzi konieczność przepompowania płynów lepkich, na pewno warto zaopatrzyć się w pompę śrubową. Konstrukcja tego urządzenia pozwala na szybkie czyszczenie, nawet z substancji kleistych.

Pompa beczkowa

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Jeśli zależy nam na bardzo dokładnym pompowaniu, w konkretnym rytmie, zaopatrzyć się trzeba w pompę perystaltyczną. W przypadku cieczy zawierających cząstki stałe lub drobne konieczna będzie pompa membranowa. Przepływomierze dokładnie pokażą zużycie wody lub ilość przepompowanej cieczy. Na uwagę zasługują również zestawy dozujące oraz szeroka gama produktów z armatury do pomp.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7352858145
REGON
122961742
Siedziba

ul. Kokoszków 24A
34-400 Nowy Targ