Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław

Rosnące ceny mieszkań wymagają dobrego zagospodarowania przestrzeni. Pomagają w tym meble robione na wymiar, dlatego powinny być nie tylko funkcjonalne ale i piękne. Producent mebli robionych na wymiar - Senator - to 20 lat doświadczenia w branży i gwarancja zadowolenia.

Meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

W ofercie stolarza znajdują się piękne szafy na wymiar, dostosowane do potrzeb użytkowników, nowoczesne szafy wnękowe oraz niezmiennie modne szafy przesuwne. Systemy przesuwne drzwi są objęte nawet 7-letnią gwarancją. Bez względu na typ zamawianych mebli, Senator zawsze wykonuje bezpłatny pomiar, projekt i wycenę produktów. Dopiero później następuje podpisanie umowy i przejście do realizacji.

Meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Zarówno meble do sypialni, przedpokoju, garderoby jak i biura są wykonywane z zachowaniem zasad estetyki, z możliwością modyfikacji zgodnie z życzeniem klienta. Szafy na wymiar i inne meble mogą być wykonywane na zamówienie osób prywatnych, firm i instytucji, gdyż producent oferuje produkty dla hoteli, urzędów, żłóbków, przedszkoli.

Meble Senator

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981027148
REGON
930210370
Siedziba

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław