Liquid Technologies – środki do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies to firma zajmująca się sprzedażą środków, płynów, a także preparatów do czyszczenia klimatyzacji oraz wentylacji. Preparaty znajdujące się w ofercie to profesjonalne płyny przeznaczone do czyszczenia powierzchni aluminiowych, miedzianych, a także mosiężnych, które znajdują się w urządzeniach klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

Środek do czyszczenia klimatyzacji

Środek do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Bogatą ofertę stanowią także preparaty służące do odgrzybiania klimatyzacji i wentylacji. Utrzymanie w czystości tego typu urządzeń jest bardzo istotne, ponieważ bytujące w nich grzyby i bakterie wpływają na zdrowie osób użytkujących. Systematyczne ich czyszczenie ma niebagatelny wpływ na przenoszenie się drobnoustrojów.

Środek do czyszczenia klimatyzacji

Środek do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Warto wspomnieć, że oferowane produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jakość, skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. Dużym atutem środków z firmy Liquid Technologies jest ich wydajność, pojemność i bardzo atrakcyjna cena. To produkty renomowane, którym zaufali indywidualni użytkownicy, a także duże firmy i przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982237296
REGON
368412743
Siedziba

ul. Józefa Chełmońskiego 12
51-630 Wrocław